Idzie wrzesień, czas więc ogłosić, że czas na BACK TO SZKÓŁKA! Otwieramy zapisy do nowych grup, które jesienią rozpoczną NAUKĘ… jazdy na rolkach w szkółce bez dzienniczków, tenisówek, dzwonków i ocen, ale z kojącym dźwiękiem gwizdka, motywującymi do ćwiczeń instruktorami, świetnymi ludźmi w klasie i naszymi ulubionymi rolkami na nogach. Do takiej szkoły aż chce się chodzić i to bez względu na wiek!

Jeśli więc chcesz nauczyć się jeździć na rolkach lub poprawić swoje aktualne umiejętności, przeczytaj co dla Ciebie przygotowaliśmy. Nasi doświadczeni instruktorzy czekają na śmiałków, którzy już we wrześniu przekonają się na własnej skórze, dlaczego warto jeździć na rolkach i jak wiele możliwości daje nauka jazdy pod okiem licencjonowanego instruktora! Połącz przyjemne z pożytecznym i wykorzystaj jesień i zimę na przygotowanie się do wiosennych wycieczek miejskimi ścieżkami!

Ruszamy z kursami dla dzieci i dorosłych na poziomie pierwszych kroków oraz podstaw jazdy. Podczas takiego kursu wprowadzimy Cię w świat ośmiu kółek, a dzięki sprawdzonym ćwiczeniom i efektywnym metodom nauczania sprawimy, że poczujesz się pewnie na rolkach. Nauczymy Cię poprawnej pozycji, odepchnięcia, przeplatanki, zmiany kierunku jazdy, jeździć na jednej nodze, hamować, skręcać, skakać i pokonywać najróżniejsze przeszkody! Stawiamy na naukę w mniejszych grupach, aby każdy mógł poczuć się w pełni zauważony i w swobodnej atmosferze wynieść z kursu jak najwięcej nowych umiejętności.

Zapisz się już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. 

KIM JESTEŚMY?
Black & Yellow Skating to szkółka rolkowa w której nauczysz się zarówno podstaw jazdy, jak i poprawisz swoje dotychczasowe umiejętności pod okiem licencjonowanych instruktorów. Naszym celem jest zarażenie rolkową pasją wszystkich wokół. Dołącz do nas i sam się przekonaj, że jazda z nami to czysta przyjemność! Dowiedz się o nas więcej.

INSTRUKTORZY Black & Yellow Skating
Wszyscy instruktorzy w szkółce posiadają licencje instruktora wrotkarstwa Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Kliknij tutaj, aby nas poznać.

Jan Werda

Justyna Zdanuczyk instruktorka jazdy na rolkach Black & Yellow Skating

Justyna Zdanuczyk

Marek Wojdakowski instruktor jazdy na rolkach Black & Yellow Skating

Marek Wojdakowski

Piotr Adamowicz

Natalia Małyszko

Paulina Palecka

KIEDY I GDZIE BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ ZAJĘCIA?
Zajęcia każdej z grup odbywać się będą raz w tygodniu o stałej porze. Aby wziąć udział w zajęciach niezbędne są własne rolki, kask oraz komplet ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki. Podczas zajęć na salach gimnastycznych wymagamy zabezpieczenia wystających elementów rolek za pomocą wełnianych getrów, ocieplaczy lub specjalnych ochraniaczy na rolki/wrotki. W przypadku zajęć na stadionie nie ma takich wymagań.

GRUPY DLA DZIECI:

 

• SIKORKI
podstawy jazdy dla dzieci 7-12 lat,

 

soboty, godz. 11:00 – 12:00, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Porzeczkowa 11,
 

instruktorka Paulina Palecka

start kursu 9 września

BRAK MIEJSC

 

• NIEDŹWIADKI
pierwsze kroki dla dzieci 4-6 lat,


niedziele, godz. 11:00 – 12:00, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Porzeczkowa 11,

 

instruktorka Natalia Małyszko

start kursu 10 września

BRAK MIEJSC

 

• NOSOROŻCE
pierwsze kroki dla dzieci 7-12 lat,

 
niedziele, godz. 12:00 – 13:00, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Porzeczkowa 11,

 
instruktorka Natalia Małyszko

start kursu 10 września
BRAK MIEJSC

GRUPY DLA DOROSŁYCH:

 

• ŻÓŁTE PANDY
podstawy jazdy dla dorosłych + 16 lat,

 
poniedziałki, godz. 17:00 – 18:00, plac pod Stadionem Miejskim od strony Epi-Centrum Nauki, ul. Wiosenna/Parking D Stadionu Miejskiego (wjazd od ul. Ciołkowskiego),

 

instruktor Marek Wojdakowski

start kursu 4 września
BRAK MIEJSC

 

• ŻÓŁTE PANTERY

pierwsze kroki dla dorosłych + 16 lat,

 
poniedziałki, godz. 19:30 – 20:30, plac pod Stadionem Miejskim od strony Epi-Centrum Nauki, ul. Wiosenna/Parking D Stadionu Miejskiego (wjazd od ul. Ciołkowskiego),

 
instruktorka Natalia Małyszko

start kursu 4 września
BRAK MIEJSC

 

• ŻÓŁTE PAPUGI

podstawy jazdy dla dorosłych + 16 lat,
 

piątki, godz. 19:30 – 20:30, plac pod Stadionem Miejskim od strony Epi-Centrum Nauki, ul. Wiosenna/Parking D Stadionu Miejskiego (wjazd od ul. Ciołkowskiego),

 

instruktorka Paulina Palecka

start kursu 8 września

 

• ŻÓŁTE STRUSIE

podstawy jazdy dla dorosłych + 16 lat,
 

soboty, godz. 12:00 – 13:00, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Porzeczkowa 11,

 
instruktorka Paulina Palecka

start kursu 9 września

ILE BĘDZIE TRWAŁ KURS?
Kursy rozpoczną się we wrześniu 2023 r. i zakończą w przedostatnim tygodniu czerwca 2024 r. Podczas wakacji nie odpoczywamy od kursów w stałych grupach, ale prowadzimy wtedy zajęcia grupowe otwarte dla chętnych, półkolonie dla dzieci oraz obozy rodzinne. W naszej szkółce prowadzimy zajęcia w grupach na wielu różnych poziomach jazdy, więc jeśli po zakończeniu swojego kursu, będziesz chciał/a kontynuować naukę w grupie na wyższym poziomie, nie będzie z tym najmniejszego problemu!

 

• CENA: 170 zł za miesiąc (płatne za miesiąc z góry) lub 460 zł za 3 miesiące (płatne z góry).

 

• ZAPISY do 26 sierpnia 2023 r. lub wyczerpania miejsc

 

• KONTAKT: MarekWojdakowski, tel. 510 632 947, e-mail: kontakt@byskating.com

Jeśli terminy lub poziomy kursów w tym naborze Ci nie odpowiadają, zapisz się na listę rezerwową. Odezwiemy się przy kompletowaniu kolejnych grup.