CZEŚĆ rolkarze! W związku z dużym zainteresowaniem naszą wrześniową rekrutacją, otwieramy zapisy do kolejnych grup rolkowych, które już w październiku rozpoczną swoją przygodę z ośmioma kółkami. Uczymy jeździć na rolkach od poziomu pierwszych kroków aż do poziomu zaawansowanego! Przekonaj się, jak wiele możliwości daje nauka jazdy pod okiem licencjonowanego instruktora i wykorzystaj jesień i zimę na przygotowanie się do wiosennych wycieczek miejskimi ścieżkami.

Planujemy utworzenie grup z pierwszych kroków (nauka od poziomu zero), oraz podstaw jazdy (zajęcia dla osób sprawnie poruszających się do przodu) dla dzieci w wieku 5-6 lat, dzieci w wieku 7-12 lat oraz dorosłych (+16 lat), a dla naszych obecnych kursantów, którzy ukończyli kurs ponadpodstawowy otwieramy kurs specjalistyczny z podstaw jazdy agresywnej i freeskate’u. Szczegóły poniżej, przeczytaj uważnie przed zapisaniem się.

KIM JESTEŚMY?

Black & Yellow Skating to szkółka rolkowa w której nauczysz się zarówno podstaw jazdy, jak i poprawisz swoje dotychczasowe umiejętności pod okiem licencjonowanych instruktorów. Naszym celem jest zarażenie rolkową pasją wszystkich wokół. Dołącz do nas i sam się przekonaj, że jazda z nami to czysta przyjemność! Dowiedz się o nas więcej.
Podczas kursu wprowadzimy Cię w świat ośmiu kółek, a dzięki sprawdzonym ćwiczeniom i efektywnym metodom nauczania sprawimy, że poczujesz się pewnie na rolkach. Nauczymy Cię poprawnej pozycji, przekładanki, zmiany kierunku jazdy, a także pojedziemy do przodu i do tyłu, nauczymy się jeździć na jednej nodze, hamować, skręcać, skakać i pokonywać najróżniejsze przeszkody! Posiadamy umiejętność uczenia nawet najbardziej opornych kursantów! Zapisz się już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

W JAKICH GRUPACH PROWADZIMY ZAJĘCIA?

Zajęcia dla dzieci prowadzone są w dwóch przedziałach wiekowych: 5-6 oraz 7–12 lat
Zajęcia dla dorosłych dostępne są dla osób powyżej 16 roku życia.

NA JAKICH POZIOMACH PROWADZIMY ZAJĘCIA?

Kursy z Pierwszych kroków dedykowane są osobom, które jeszcze nie trzymają samodzielnie równowagi na rolkach lub nigdy na nich nie jeździły.
Kursy z Podstaw jazdy dedykowane są osobom samodzielnie utrzymującym równowagę na rolkach oraz potrafiącym sprawnie poruszać się do przodu.

Aby wziąć udział w zajęciach niezbędne są własne rolki, kask oraz komplet ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki.

Uwaga, w związku ze zmianą regulaminu, podczas zajęć na salach gimnastycznych wymagamy zabezpieczenia wystających elementów rolek za pomocą wełnianych getrów, ocieplaczy lub specjalnych ochraniaczy na rolki/wrotki.

KIEDY I GDZIE BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ ZAJĘCIA?

KURS DLA DZIECI:

Wiewiórki – pierwsze kroki dla dzieci 5-6 lat, wtorki, godz. 17:30 – 18:30, ZSP4 ul. Porzeczkowa 11, instruktorka Justyna Zdanuczyk (start kursu 4 października)

Ważki – pierwsze kroki dla dzieci 7-12 lat, wtorki, godz. 18:30 – 19:30, ZSP4 ul. Porzeczkowa 11, instruktorka Justyna Zdanuczyk (start kursu 4 października)

Świerszcze – podstawy jazdy dla dzieci 5-6 lat, środy, godz. 17:30 – 18:30, ZSP4 ul. Porzeczkowa 11, instruktorka Justyna Zdanuczyk (start kursu 5 października) – BRAK MIEJSC

Świstaki – podstawy jazdy dla dzieci 7-12 lat, środy, godz. 18:30 – 19:30, ZSP4 ul. Porzeczkowa 11, instruktorka Justyna Zdanuczyk (start kursu 5 października) – BRAK MIEJSC

Jaskółki – pierwsze kroki dla dzieci 7-12 lat, soboty, godz. 12:00 – 13:00, ZSP4 ul. Porzeczkowa 11, instruktor Piotr Adamowicz (start kursu 8 października)

KURS DLA DOROSŁYCH:

Żółte Kangury – pierwsze kroki dla dorosłych, czwartki, godz. 17:00 – 18:00, ZSP4 ul. Porzeczkowa 11, instruktor Marek Wojdakowski (start kursu 6 października)

Żółte Jaguary – podstawy jazdy dla dorosłych, czwartki, godz. 18:00 – 19:00, ZSP4 ul. Porzeczkowa 11, instruktor Marek Wojdakowski (start kursu 6 października) – BRAK MIEJSC

Zajęcia specjalistyczne – Freeskate/agv (wyłącznie dla kursantów, którzy ukończyli kurs ponadpodstawowy), piątki 18:30 – 20:00 – Stadion Miejski w Białymstoku – instruktor Piotr Adamowicz (start kursu 7 października)

MINIMALNE UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRE NALEŻY POSIADAĆ W MOMENCIE DOŁĄCZENIA NA KURS Z PODSTAW JAZDY:

KURS DLA DZIECI:

KURS DLA DOROSŁYCH:

JAKI JEST KOSZT KURSU?

150 zł za miesiąc (płatne za miesiąc z góry) lub 420 zł za 3 miesiące (płatne z góry).

ILE BĘDZIE TRWAŁ KURS?

Kursy rozpoczną się w październiku 2022 r. i zakończą w czerwcu 2022 r. W naszej szkółce prowadzimy zajęcia w grupach na wielu różnych poziomach jazdy, więc jeśli po zakończeniu swojego kursu, kursant będzie chciał kontynuować naukę w grupie na wyższym poziomie, nie będzie z tym najmniejszego problemu!

KTO PROWADZI ZAJĘCIA W SZKÓŁCE?

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają licencję instruktora jazdy na rolkach wydaną przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich.
Poznajmy się!

KONTAKT W SPRAWIE KURSU:

Justyna Zdanuczyk
tel.: 668 462 853
e-mail: kontakt@byskating.com

ZAPISY ZBIERAMY DO PIĄTKU 28 PAŹDZIERNIKA 2022 r.

ZAPISY ZAKOŃCZONE – KLIKNIJ TUTAJ, ABY WPISĄĆ SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ I DOSTAĆ INFORMACJĘ O ZWOLNIENIU MIEJSCA LUB KOLEJNYCH NABORACH.

PRZYDATNE LINKI: