CZEŚĆ! Otwieramy ostatni nabór do grup rolkowych w tym sezonie! Nie czekaj na nowy rok, aby spróbować czegoś nowego! Już w listopadzie wystartujemy z kursami dwóch nowych grup z podstaw jazdy na rolkach dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz dla dorosłych +16 lat. Minimalne wymagania na tym poziomie to sprawne poruszanie się do przodu oraz skręcanie. Przekonaj się, jak wiele możliwości daje nauka jazdy pod okiem licencjonowanego instruktora i wykorzystaj jesień i zimę na przygotowanie się do wiosennych wycieczek miejskimi ścieżkami.

Szczegóły poniżej, przeczytaj uważnie przed zapisaniem się na wybrany kurs.
W tej rekrutacji brakuje grupy na Twoim poziomie? Zapisz się na listę rezerwową.

KIM JESTEŚMY?

Black & Yellow Skating to szkółka rolkowa w której nauczysz się zarówno pierwszych kroków jak i poprawisz swoje dotychczasowe umiejętności pod okiem licencjonowanych instruktorów. Uczymy jeździć na rolkach od poziomu początkującego aż po specjalistyczne dyscypliny rolkowe. Naszym celem jest zarażenie rolkową pasją wszystkich wokół. Dołącz do nas i sam się przekonaj, że jazda z nami to czysta przyjemność! Dowiedz się o nas więcej.

W JAKICH GRUPACH PROWADZIMY ZAJĘCIA?

Zajęcia dla dzieci prowadzone są w dwóch przedziałach wiekowych: 5-6, 8–12. lat
Zajęcia dla dorosłych dostępne są dla osób powyżej 16 roku życia.

NA JAKICH POZIOMACH PROWADZIMY ZAJĘCIA?

Kursy z Podstaw jazdy dedykowane są osobom samodzielnie utrzymującym równowagę na rolkach oraz potrafiącym sprawnie poruszać się do przodu. i skręcać.
Kursy z Pierwszych kroków dedykowane są osobom, które jeszcze nie poruszają się sprawnie do przodu na rolkach lub nigdy na nich nie jeździły.
Aby wziąć udział w zajęciach niezbędnę są własne rolki, kask oraz komplet ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki.

KIEDY I GDZIE BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ ZAJĘCIA?

KURS DLA DZIECI:

Papużki – podstawy jazdy dla dzieci 7-12 lat, piątki, godz. 17:00 – 18:00, Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna 1, wjazd od Ciołkowskiego, instruktor Piotr Adamowicz (start kursu 4 listopada)

KURS DLA DOROSŁYCH:

Żółte Pumy – podstawy jazdy dla dorosłych + 16 lat, piątki, godz. 18:00 – 19:00, Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna 1, wjazd od Ciołkowskiego, instruktor Piotr Adamowicz (start kursu 4 listopada)

MINIMALNE UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRE NALEŻY POSIADAĆ W MOMENCIE DOŁĄCZENIA NA KURS Z PODSTAW JAZDY:

KURS DLA DZIECI:

KURS DLA DOROSŁYCH:

JAKI JEST KOSZT KURSU?

150 zł za miesiąc (płatne za miesiąc z góry) lub 420 zł za 3 miesiące (płatne z góry).

ILE BĘDZIE TRWAŁ KURS?

Kursy rozpoczną się 4 listopada 2022 r. i zakończą w czerwcu 2022 r. W naszej szkółce prowadzimy zajęcia w grupach na wielu różnych poziomach jazdy, więc jeśli po zakończeniu swojego kursu, będziesz chciał/a kontynuować naukę w grupie na wyższym poziomie, nie będzie z tym najmniejszego problemu!

KONTAKT W SPRAWIE KURSU:

Marek Wojdakowski
tel.: 510 632 947
e-mail: kontakt@byskating.com

ZAPISY ZBIERAMY DO PIĄTKU 28 PAŹDZIERNIKA 2022 r.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Z wszystkimi chętnymi skontaktujemy się po zakończeniu rekrutacji.

PRZYDATNE LINKI: