NASZA OFERTA

KURSY ROLKOWE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

 Dołącz do stałej grupy, z którą będziesz się regularnie spotykać na zajęciach raz w tygodniu!
Kursy rolkowe prowadzimy przez cały rok z przerwą w lipcu i sierpniu. Do grupy można dołączyć wyłącznie podczas naborów, które organizujemy jesienią i zimą. Kursy rozpoczynamy na wybranym poziomie zaawansowania (pierwsze kroki, podstawy jazdy, poziom ponadpodstawowy, średnio zaawansowany lub kursy specjalistyczne z Freeskate’u, Freestyle slalomu lub jazdy agresywnej). Poziom zajęć wzrasta wraz z postępami wszystkich kursantów. Zajęcia w ramach kursów odbywają się w krytych lokalizacjach z możliwością organizowania zajęć na zewnątrz w cieplejsze dni.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Instruktor tylko dla Ciebie!
Każdy z nas ma indywidualne tempo nauki, więc jeśli zajęcia grupowe nie są dla Ciebie, jesteś dostępny/a w niestandardowych godzinach, zależy Ci na nauce konkretnej umiejętności, na dostosowaniu tempa zajęć do Twoich potrzeb lub na skupieniu uwagi wyłącznie na Tobie, zajęcia indywidualne będą najlepszym rozwiązaniem. Istnieje możliwość poprowadzenia lekcji indywidualnej dla konkretnej osoby, rodzeństwa, dziecka i osoby dorosłej lub małej grupy osób. Zajęcia indywidualne prowadzimy wyłącznie z cieplejsze miesiące pod chmurką, dlatego są zależne od pogody.

SEKCJE ROLKOWE DLA DZIECI

Dla odważnych zawodników!
Zajęcia sekcji rolkowych odbywają się dwa razy w tygodniu i każdorazowo trwają 90 minut. Jeśli Twoje dziecko lubi rywalizację, nie boi się nowych wyzwań, a jedna godzina w tygodniu to dla niego za mało, zachęcamy do zapisania się do sekcji rolkowej. Do sekcji mogą dołączyć dzieci o ponadprzeciętnych jak na swój wiek umiejętnościach jedynie po przejściu testu sprawności, który odbywa się w wyznaczonym dniu września i spełnieniu określonych wymagań. Podczas zajęć szlifujemy jazdę, uczymy się pokonywać przeszkody, ćwiczymy umiejętności ze specjalistycznych dziedzin rolkowych oraz skupiamy się na zdrowej rywalizacji w sporcie. Dzieci z sekcji rolkowych biorą udział w zawodach rolkowych organizowanych przez Fundację oraz zawodach wyjazdowych.

ZAJĘCIA ROLKOWE DLA FIRM

Rolkowa integracja zespołu!
Prowadzimy zajęcia sportowe dla firm w Białymstoku. Postaw na niebanalną formę zajęć, które docenią Twoi pracownicy. Rolki to sport i rekreacja w jednym, dlatego to najlepsza forma aktywności sportowej dla firm. Zadbaj o zdrowie i kondycję fizyczną swojego zespołu pod okiem licencjonowanego instruktora. Uwaga, istnieje ryzyko, że Twoi pracownicy będą śmigać na rolkach do pracy, po pracy i wspólnie w każdy weekend. Lepszych benefitów nie znajdziesz! Daj znać, jakie macie potrzeby, a skroimy dla Was ofertę na miarę.

PÓŁKOLONIE ROLKOWE

Najlepsze półkolonie w Białymstoku!
Każdego lata organizujemy dwa turnusy rolkowych półkolonii, podczas których nie ma czasu na nudę. Wakacje z nami Twoja pociecha zapamięta na długo, a przy okazji spędzi czas aktywnie, nauczy się nowych umiejętności, pozna wspaniałych kolegów i rozwinie swoją pasję. Podczas półkolonii prowadzimy zajęcia rolkowe 2x dziennie, zapewniamy wyżywienie, wycieczki, ubezpieczenie NNW, dodatkowe zajęcia sportowe oraz umysłowe. Podczas każdego turnusu uczymy się jazdy na rolkach w trzech grupach poziomowych (pierwsze kroki, podstawy jazdy, doskonalenie jazdy).

CENNIK

Zajęcia grupowe otwarte (wiosna - lato) - zapisy.byskating.com - 60 minut
1 osoba60 zł / h
1 osoba – karnet na 4 zajęcia (do wykorzystania w ciągu 50 dni)200 zł / 4h
Zajęcia indywidualne (wiosna - lato)
1 osoba120 zł / h
2 osoby90 zł / h
3 osoby i więcej80 zł / h
Kursy rolkowe - 60 minut
1 osoba170 zł / msc.
1 osoba460 zł / 3 msc.

Zapisujesz 3 lub więcej osób z rodziny? Zapytaj o zniżkę – tel. 668 462 853

Kursy specjalistyczne (Freestyle Slalom, Freeskate) - 90 minut
1 osoba – 1 kurs specjalistyczny w tyg.260 zł / msc.
1 osoba – 2 kursy specjalistyczne w tyg.470 zł / msc.
1 osoba – 3 kursy specjalistyczne w tyg.650 zł / msc.

Kurs rolkowy (ogólnorozwojowy) + kurs specjalistyczny  –  1 osoba 400 zł / msc.

Sekcja rolkowa dla dzieci - 90 minut
1 osoba (2x w tygodniu)290 zł / msc.
1 osoba (3x w tygodniu)380 zł / msc.

 

INSTRUKTORZY

Marek Wojdakowski

Marek Wojdakowski

Instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich


O MNIE:

Na rolkach zacząłem jeździć w 2012 roku i od razu stały się moją największą pasją. Specjalizuję się w Freestyle Slalomie, czyli efektownej jeździe między kubkami, jednak inne dziedziny rolkowe nie są mi obce. Staram się swoją zajawką zarażać innych i daje mi to niezwykle dużo satysfakcji. Odkąd w 2015 roku zacząłem uczyć, nie rozstaję się z rolkami. Dzień bez rolek to dla mnie dzień zmarnowany! Staram się zachęcić kursantów do regularnej jazdy na rolkach, również poza zajęciami, aby systematycznie poszerzali swoje umiejętności w różnych warunkach. Zależy mi przede wszystkim na poczuciu zadowolenia z zajęć oraz komforcie podczas ich trwania, dlatego moje grupy nigdy nie są przepełnione. Chciałbym, aby każdy kursant dostrzegł indywidualne podejście oraz szczerą chęć przekazania tego, co sam potrafię. Jako prezes Fundacji chodź na rolki staram się również aktualizować ludzi w każdym wieku podczas przejazdów Nightskating Białystok oraz przy okazji pozostałych projektów. Rolki wypełniają większość mojego wolnego czasu i sprawia mi to wielką satysfakcję. To mój sposób na poprawienie humoru, na samorealizację oraz na życie ? Szkołę Black & Yellow Skating założyłem po to, aby dawać radość innym. Sam zaraziłem się tą pasją od kolegi i ciężko sobie wyobrazić, jak mogłoby wyglądać moje życie bez rolek. To nie tylko kilka tricków i kombinacji, a obcowanie z ludźmi, pokonywanie własnych barier i dążenie do postawionego celu. Tego nauczyły mnie rolki i to chciałbym przekazać dalej!

KONTAKT:
tel.: 510 632 947

INSTAGRAM:
@marek.wojdakowski

Justyna Wojdakowska

Justyna Wojdakowska

Instruktorka z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

O MNIE:
Moje pierwsze rolki były za duże o kilka rozmiarów i to na nich próbowałam stawiać swoje pierwsze kroki. Na nierównym chodniki pod blokiem, bez kasku czy ochraniaczy. Z perspektywy czasu wiem, że nie było to ani skuteczne, ani odpowiedzialne, ani bezpieczne, a w połączeniu z brakiem specjalistycznej wiedzy na temat sprzętu, rolkowa frajda szybko minęła. Do rolek ponownie wróciłam w 2015 roku, już jako dorosła osoba i wiem, jak wiele straciłam przez te kilka błędów z przeszłości. Szukałam czegoś, co urozmaici mój wolny czas i stało się – pasja do jazdy na rolkach powróciła. Dołączyłam wtedy do Białostockiego Stowarzyszenia Rolkarskiego, gdzie zajmowałam stanowisko wiceprezesa. Przez kilka lat pracowałam w digital marketingu, jednak porzuciłam „karierę” w tej branży dla swojej pasji. Dziś oprócz nauki jazdy na rolkach jestem wiceprezesem Fundacji chodź na rolki, która stara się upowszechniać jazdę na rolkach, zajmuje się organizacją przejazdów Nightskating Białystok, zawodów rolkowych oraz nauką jazdy na rolkach.

Podczas moich zajęć wprowadzę kursantów w świat ośmiu kółek, pokażę, jak czerpać maksymalną przyjemność z jazdy, bez strachu i obaw przed upadkami, który potrafi paraliżować, usystematyzuję wiedzę na temat sprzętu, skoryguję błędy w postawie rolkarskiej oraz nauczę podstaw jazdy. Pokażę, jak zacząć jeździć na rolkach, aby moi podopieczni w krótkim czasie mogli zauważyć postępy i cieszyć się ze swoich rolkowych sukcesów. Najbardziej lubię prowadzić zdjęcia z dziećmi, ponieważ sama się przy nich dobrze bawię i wiem, że prawidłowo wypracowane ruchy w dzieciństwie, przekładają się na ich dalszy rozwój motoryczny.

KONTAKT:
tel.: 668 462 853

INSTAGRAM:
@pani.od.rolek

Jan Werda

Jan Werda

Instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

O MNIE:
Rolki to nie tylko moja pasja, a rzecz tak nieodzowna jak mleko do płatków. Praktycznie nigdy się nie rozstajemy, jesteśmy jak stare małżeństwo z wieloletnim stażem. Jak długim? Już 10 lat, ale kto by to liczył skoro minęło jak jeden dzień. Trudniej jest policzyć ziarnka cukru w cukierniczce niż chwile które spędziłem bez rolek. Nie zdejmuję ich nawet jeżdżąc skuterem. To już choroba czy jeszcze miłość? Jak na porządny związek przystało doczekaliśmy się również dziatwy, którą dzielnie szkolę w pokonywaniu nowych przeszkód i pokazywaniu że ten sport to nie tylko wysiłek fizyczny czy jazda przed siebie. To przede wszystkim przekraczanie własnych granic, nauka odwagi no i co najważniejsze – kupa śmiechu. Praca z młodzieżą i freestyle to coś w czym czuję się najlepiej. Na codzień staram się łączyć te dwie rzeczy dając najmłodszym frajdę z uprawiania tego sportu i odkrywając przed nimi nowe możliwości jakie daje jazda po mieście o których wcześniej nie mieli pojęcia. Mam nadzieję że namówiłem cię na wspólną przygodę z ośmioma kółkami. Do zobaczenia!

KONTAKT:
tel.: 531 402 404

INSTAGRAM:
@janekwerda

Piotr Adamowicz

Piotr Adamowicz

Instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich


O MNIE:

Pierwsze rolki kupiłem w wieku 8 lat i zdarłem je do stanu nieużywalności ucząc się jeździć. Najpierw były to górki, zjady po schodach, a później skoki z wszelkich możliwych osiedlowych przeszkód. Kiedy widziałem dzieciaki jeżdżącę na osiedlu, to pamiętam że spodobały mi się szczególnie dwie rzeczy. Grupa dzieci jeżdżących tyłem po osiedlowej ulicy i chłopak, który gdzieś przemknął przez osiedle z duża prędkością. To była pierwsza osoba na rolkach agresywnych, którą widziałem. Odkąd dorwałem pierwsze takie rolki, nie mogłem przestać na nich jeździć i tak już zostało do dziś. Uwielbiam skoki, grindy, jazdę tyłem, i wyzwania jakie wiążą się z ewolucjami i ich nauką. Przy pracy z kursantami uwielbiam momenty, kiedy wszystkie małe elementy zbierają się na udany skok, zakręt, czy inną ewolucję, a wyraz satysfakcji i zadowolenia na ich twarzach daje solidnego kopniaka do dalszego działania.

KONTAKT:

tel.: 506 586 928

INSTAGRAM:
@piotr.adamowicz.927

Natalia Małyszko

Natalia Małyszko

Instruktorka z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich


O MNIE:

Pierwsze rolki znalazłam dawno, dawno temu w piwnicy i od razu zaciekawiłam się tymi śmiesznymi butami. Swoje pierwsze kroki stawiałam na trawie z pomocą Dziadka. Rolki nie są dla mnie wyłącznie formą aktywności ale też wiążą się z mnóstwem wspomnień, które cały czas tworzę. Niebywałym uczuciem jest dzielnie się pasją z innymi. Dołączając do grona instruktorów jazdy na rolkach mogę tym uczuciem dzielić się coraz częściej. Moje początki na rolkach już poznaliście, zajmę Wam jeszcze chwilę. Obecnie „rolkuje” w stronę jazdy miejskiej, co nie co skacze, czasem zjadę tyłem po schodach na jednej nodze i uczę się przeróżnych slide’ów. Cały czas mam zajawkę na rolki, która jeszcze bardziej rozwinęła się na zajęciach właśnie w szkółce Black & Yellow Skating na zajęciach z jazdy miejskiej. Co robię kiedy nie mam na sobie rolek ? Jestem studentką Kognitywistyki i komunikacji, kucharzem we własnej kuchni i wielbicielką organizacji.
Codzienne obowiązki łącze z rolkami i sprawia mi to ogrom satysfakcji i dobrego humoru. Zapraszam też Ciebie mały / duży człowieku do wplątania w swoją codzienność ROLEK!

KONTAKT:

tel.: 501 582 017

INSTAGRAM:
@natalia.malyszko

Martyna Sidorowicz

Martyna Sidorowicz

Instruktorka z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich


O MNIE:

Moje pierwsze rolki dostałam w prezencie od Rodziców na Dzień Dziecka. Jako, że moja starsza Siostra już umiała jeździć, oczywiście musiałam jej dorównać i w ten sposób zaczęłyśmy wspólną naukę stawiania pierwszych kroków na rolkach. Jednak ogromnym problemem okazało się hamowanie, czyli największa zmora każdego rolkarza. Aby podszkolić swoje umiejętności postanowiłam zapisać się na zajęcia do szkółki Black & Yellow Skating. Nie sądziłam, że aż tak wkręcę się w świat ośmiu kółek. Dzięki nim czerpię mnóstwo przyjemności, a do nauki nowych trików zawsze podchodzę z uśmiechem na twarzy. Nawet jeśli coś pójdzie nie po mojej myśli, staram się nie poddawać do tej pory, aż osiągnę swój cel. Najbardziej lubię jeździć pomiędzy kubeczkami oraz pokonywać miejskie przeszkody. Po zajęciach lubię zamknąć się w domowym zaciszu i piec torty, ciasta i inne słodkości. Uważam, że każdy niezależnie od wieku jest w stanie nauczyć się podstaw jazdy, a później rolkować po więcej! Uwielbiam malować uśmiechy szczęścia na twarzach kursantów. Mam mnóstwo pozytywnej energii i pomysłów do działania, co oznacza, że na zajęciach nie ma czasu na nudę. Liczę na to, że razem będziemy cieszyć się z każdego rolkowego sukcesu!

KONTAKT:

tel.: 794 100 384

INSTAGRAM:
@supermartynka