CZEŚĆ! Skoro tu jesteś, to prawdopodobnie chociaż na chwilę w Twojej głowie pojawił się pomysł na rolki… Piękne, lśniące, a na nich Ty lub Twoja pociecha – wspaniały widok, nieprawdaż? No dobra, może trochę z tym polecieliśmy, ale tak to sobie sami wyobrażaliśmy, kiedy sami zaczynaliśmy przygodę z rolkami. A najlepszy czas na nowe przygody rodzi się często w nowym roku, kiedy na liście postanowień pojawia się chęć zrobienia czegoś nowego. I super, bo warto próbować nowych rzeczy, a już tym bardziej tych, które mają pozytywny wpływ na kondycję, nastrój i nowe umiejętności, bo to zawsze daje kopa do działania. Jeśli po tym krótkim wstępie, w Twojej głowie kiełkuje już myśl o fajnym rozpoczęciu 2024 roku i nowej pasji, to śmiało czytaj dalej, bo znajdziesz tu wszystkie istotne informacje na temat naszych nowych grup.

Otwieramy pierwszy nabór na nowy rok! Dwie nowe grupy wystartują już w styczniu i istnieje spora szansa, że wiosną zaczniesz już śmigać po miejskich ścieżkach. Planujemy uruchomić grupy z podstaw jazdy dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz dorosłych +16 lat. Są one przeznaczone dla osób, które poruszają się już do przodu i skręcają, ale chciałyby nauczyć się jeszcze więcej. Przekonaj się, jak wiele możliwości daje nauka jazdy pod okiem licencjonowanego instruktora i wykorzystaj zimę na naukę czegoś nowego, poznanie nowych osób oraz na przygotowanie się do wiosennych wycieczek miejskimi ścieżkami.

Szczegóły poniżej, przeczytaj uważnie przed zapisaniem się na wybrany kurs.
W tej rekrutacji brakuje grupy na Twoim poziomie? Zapisz się na listę rezerwową.

KIM JESTEŚMY?

Black & Yellow Skating to szkółka rolkowa w której nauczysz się zarówno pierwszych kroków jak i poprawisz swoje dotychczasowe umiejętności pod okiem licencjonowanych instruktorów. Uczymy jeździć na rolkach od poziomu początkującego aż po specjalistyczne dyscypliny rolkowe. Naszym celem jest zarażenie rolkową pasją wszystkich wokół. Dołącz do nas i sam się przekonaj, że jazda z nami to czysta przyjemność! Dowiedz się o nas więcej.

W JAKICH GRUPACH PROWADZIMY ZAJĘCIA?

Zajęcia dla dzieci prowadzone są w dwóch przedziałach wiekowych: 4-6 lat i 7–12. lat
Zajęcia dla dorosłych dostępne są dla osób powyżej 16 roku życia.

NA JAKICH POZIOMACH PROWADZIMY ZAJĘCIA?

Kursy z Podstaw jazdy dedykowane są osobom samodzielnie utrzymującym równowagę na rolkach oraz potrafiącym sprawnie poruszać się do przodu i skręcać w obie strony. Aby wziąć udział w zajęciach niezbędnę są własne rolki, kask oraz komplet ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki.

KIEDY I GDZIE BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ ZAJĘCIA?

KURS DLA DZIECI:

  • CHRZĄSZCZE – podstawy jazdy dla dzieci 7-12 lat, czwartki, godz. 17:20 – 18:20, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Porzeczkowa 11, instruktorka Justyna Wojdakowska i instruktor Marek Wojdakowski (start kursu 13 stycznia 2024 r.)

KURS DLA DOROSŁYCH:

  • ŻÓŁTE SOKOŁY –  podstawy jazdy dla dorosłych + 16 lat, soboty, godz. 14:00 – 15:00, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Porzeczkowa 11, instruktor Piotr Adamowicz (start kursu 6 stycznia 2024 r.) – BRAK MIEJSC! Możliwość zapisania się wyłącznie na listę rezerwową.

JAKI JEST KOSZT KURSU?

170 zł za miesiąc (płatne za miesiąc z góry) lub 460 zł za 3 miesiące (płatne z góry).

ILE BĘDZIE TRWAŁ KURS?

Kursy rozpoczną się w styczniu 2024 r. i zakończą w przedostatnim tygodniu czerwca 2024 r. W naszej szkółce prowadzimy zajęcia w grupach na wielu różnych poziomach jazdy, więc jeśli po zakończeniu swojego kursu, będziesz chciał/a kontynuować naukę w grupie na wyższym poziomie, nie będzie z tym najmniejszego problemu!

KONTAKT W SPRAWIE KURSU:

Marek Wojdakowski
tel.: 510 632 947
e-mail: kontakt@byskating.com

ZAPISY ZAMKNIĘTE