Sieeemanko! To już ostatnia szansa w tym roku, aby dołączyć do wybranej grupy rolkowej i rozpocząć naukę pod okiem licencjonowanych instruktorów nauki jazdy na rolkach! Zainwestuj w siebie i wykorzystaj długie, zimne ponure wieczory na połączenie przyjemnego z pożytecznym. W naszej szkółce na rolkach jeździmy przez cały rok, bez względu na pogodę za oknem. Jeśli więc zamiast długich wieczornych seansów z serialami, wolisz spędzić czas na jednym z naszych kursów, poznać ludzi, którzy też lubią się ruszać i doładować baterie, zapisz się na kurs i #chodźnarolki ❤️

Na wszystkich, którzy chcą nauczyć się jeździć na rolkach lub poprawić swoje aktualne umiejętności, czekają nasi doświadczeni instruktorzy. Startujemy już w listopadzie i to jedyna okazja, aby przekonać się na własnej skórze, dlaczego warto jeździć na rolkach i jak wiele możliwości daje nauka jazdy pod okiem licencjonowanego instruktora! Wykorzystaj jesień i zimę na przygotowanie się do wiosennych wycieczek miejskimi ścieżkami! 

Ruszamy z kursami dla dzieci i dorosłych na poziomie pierwszych kroków oraz podstaw jazdy. Podczas takiego kursu wprowadzimy Cię w świat ośmiu kółek, a dzięki sprawdzonym ćwiczeniom i efektywnym metodom nauczania sprawimy, że poczujesz się pewnie na rolkach. Opowiemy Ci trochę o sprzęcie (kliknij, jeśli już chcesz zapoznać się z naszym poradnikiem rolkowym), nauczymy Cię poprawnej pozycji, odepchnięcia, przeplatanki, zmiany kierunku jazdy, jeździć na jednej nodze, hamować, skręcać, skakać i pokonywać najróżniejsze przeszkody! Stawiamy na naukę w mniejszych grupach, aby każdy mógł poczuć się w pełni zauważony i w swobodnej atmosferze wynieść z kursu jak najwięcej nowych umiejętności.

Zapisz się już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

KIM JESTEŚMY?
Black & Yellow Skating to białostocka szkółka rolkowa w której nauczysz się zarówno podstaw jazdy, jak i poprawisz swoje dotychczasowe umiejętności pod okiem licencjonowanych instruktorów. Naszym celem jest zarażenie rolkową pasją wszystkich wokół. Dołącz do nas i sam się przekonaj, że jazda z nami to czysta przyjemność! Dowiedz się o nas więcej.

INSTRUKTORZY Black & Yellow Skating
Wszyscy instruktorzy w szkółce posiadają licencje instruktora wrotkarstwa Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Kliknij tutaj, aby nas poznać.

Jan Werda

Justyna Zdanuczyk instruktorka jazdy na rolkach Black & Yellow Skating

Justyna Zdanuczyk

Marek Wojdakowski instruktor jazdy na rolkach Black & Yellow Skating

Marek Wojdakowski

Piotr Adamowicz

Natalia Małyszko

Paulina Palecka

GRUPY DLA DOROSŁYCH:

 

• ŻÓŁTE CZAJKI

podstawy jazdy dla dorosłych + 16 lat,
 

czwartki, godz. 17:20 – 18:20, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Porzeczkowa 11,

 
instruktor Marek Wojdakowski

start kursu 9 listopada

 

• ŻÓŁTE SZCZUPAKI

pierwsze kroki dla dorosłych + 16 lat,

 
soboty, godz. 13:00 – 14:00, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Porzeczkowa 11,

 
instruktorka Paulina Palecka

start kursu 4 listopada

Obowiązuje pierwszeństwo zapisów. Zajęcia każdej z grup odbywać się będą raz w tygodniu o stałej porze. Aby wziąć udział w zajęciach niezbędne są własne rolki, kask oraz komplet ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki. Podczas zajęć na salach gimnastycznych wymagamy zabezpieczenia wystających elementów rolek za pomocą wełnianych getrów, ocieplaczy lub specjalnych ochraniaczy na rolki/wrotki. W przypadku zajęć na stadionie nie ma takich wymagań.

GRUPY DLA DZIECI:

 

• ŚWIERSZCZE

pierwsze kroki dla dzieci 7-12 lat,
 

środy, godz. 17:30 – 18:30, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Porzeczkowa 11,

 
instruktorka Natalia Małyszko

start kursu 8 listopada

 

• ŚWISTAKI

podstawy jazdy dla dzieci 7-12 lat,
 

środy, godz. 18:30 – 19:30, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Porzeczkowa 11,

 

instruktorka Natalia Małyszko

start kursu 8 listopada

Obowiązuje pierwszeństwo zapisów. Zajęcia każdej z grup odbywać się będą raz w tygodniu o stałej porze. Aby wziąć udział w zajęciach niezbędne są własne rolki, kask oraz komplet ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki. Podczas zajęć na salach gimnastycznych wymagamy zabezpieczenia wystających elementów rolek za pomocą wełnianych getrów, ocieplaczy lub specjalnych ochraniaczy na rolki/wrotki. W przypadku zajęć na stadionie nie ma takich wymagań.

ILE BĘDZIE TRWAŁ KURS?
Kursy rozpoczną się w listopadzie 2023 r. i zakończą w przedostatnim tygodniu czerwca 2024 r. Podczas wakacji nie odpoczywamy od kursów w stałych grupach, ale prowadzimy wtedy zajęcia grupowe otwarte dla chętnych, półkolonie dla dzieci oraz obozy rodzinne. W naszej szkółce prowadzimy zajęcia w grupach na wielu różnych poziomach jazdy, więc jeśli po zakończeniu swojego kursu, będziesz chciał/a kontynuować naukę w grupie na wyższym poziomie, nie będzie z tym najmniejszego problemu!

 

• CENA: 170 zł za miesiąc (płatne za miesiąc z góry) lub 460 zł za 3 miesiące (płatne z góry).

 

• ZAPISY do 27 października 2023 r. lub wyczerpania miejsc

ZAPISY ZAMKNIĘTE

 

• KONTAKT: Marek Wojdakowski,
tel. 510 632 947,
e-mail: kontakt@byskating.com

Jeśli terminy lub poziomy kursów w tym naborze Ci nie odpowiadają, zapisz się na listę rezerwową. Odezwiemy się przy kompletowaniu kolejnych grup.