WAKACJE 2023 mogą na długo pozostać w pamięci Twojego dziecka! Jeśli szukasz pomysłu na urozmaicenie czasu wolnego Twojej pociechy w tym czasie, to już dziś zarezerwuj miejsce na ROLKOWYCH PÓŁKOLONIACH w szkółce rolkowej Black & Yellow Skating. Na zapisy czekamy do 15 czerwca. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Nasze rolkowe półkolonie mają na celu wprowadzenie dzieci w świat ośmiu kółek, poprawę ich umiejętności motorycznych oraz doskonalenie jazdy na rolkach z naciskiem na staranność wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Każda lekcja to połączenie elementów gier i zabaw oraz rywalizacji, które kształtują równowagę, szybkość i płynność jazdy, poprawiają koordynację ruchową oraz uczą swobodnego poruszania się na rolkach. Przed nami dwa pięciodniowe turnusy w dniach 3 – 7 lipca, 10 – 14 lipca. Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 16:00, wyżywienie (drugie śniadanie, obiad), ubezpieczenie NNW oraz mnóstwo atrakcji! Przed nami codzienne zajęcia rolkowe na sali gimnastycznej w dwóch blokach z podziałem na grupy poziomowe (pierwsze kroki, podstawy jazdy, poziom ponadpodstawowy), warsztaty z budowy i serwisowania rolek, zajęcia z języka angielskiego, zajęcia DIY z dekorowania bawełnianych toreb, wycieczka do parku trampolin Jumper i Epi-Centrum Nauki, projekcje inspirujących filmików rolkowych, minizawody z medalami i niezapomniana rolkoteka.

 

 

• TERMIN:
I turnus – 3 – 7 lipca, II turnus – 10 – 14 lipca. Opieka w godzinach 7:30 – 16:00.

 

• MIEJSCE: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Porzeczkowa 11 Białystok

 

• WYŻYWIENIE: drugie śniadanie + obiad. Posiłki gotowane na miejscu w szkolnej kuchni.

 

• WIEK UCZESTNIKÓW: 7-13 lat (roczniki 2010-2016)

 

• CENA: 949zł. Cena za jeden turnus obejmuje wszystkie atrakcje, ubezpieczenie NNW, wyżywienie, bilety wstępu oraz koszty przejazdów.

 

• ZAPISY do 15 czerwca 2023 r. lub wyczerpania miejsc

W naszym rolkowym rozkładzie jazdy przewidujemy naukę pod okiem trzech instruktorów z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Podczas treningów dzieci zostaną podzielone na trzy grupy zajęciowe, a poziom zajęć zostanie dopasowany do ich umiejętności:

 

  • PIERWSZE KROKI (poprawna pozycja, bezpieczny upadek, jazda do przodu, skręcanie,)
  • PODSTAWY JAZDY (pokonywanie prostych przeszków, podstawy skoków, hamowanie pługiem, przekładanka, jazda do tyłu)
  • DOSKONALENIE JAZDY (jazda na jednej nodze, hamowanie t-stop, doskonalenie skoków, podstawowe triki slalomowe, zmiana kierunku jazdy).

Podczas każdego dnia półkolonii wymagane są własne rolki z odkręconym hamulcem oraz ocieplaczami zabezpieczającymi wystające elementy rolki, kask oraz zestaw ochraniaczy na łokcie, kolana i nadgarstki.

NASI INSTRUKTORZY:

Paulina Palecka

Natalia Małyszko

Jan Werda

Justyna Zdanuczyk instruktorka jazdy na rolkach Black & Yellow Skating

Justyna Zdanuczyk

Marek Wojdakowski instruktor jazdy na rolkach Black & Yellow Skating

Marek Wojdakowski

Zobacz, jak bawiliśmy się podczas Rolkowych Półkolonii 2022 i 2021!

Gwarancją zarezerwowania miejsca podczas półkolonii jest wysłanie zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się na dole strony oraz wpłata zaliczki w wysokości 350zł w ciągu 7 dni od daty zapisu oraz pełnej kwoty do 15 czerwca 2023 r. ZNIŻKA -50zł dla kursantów Black & Yellow Skating oraz -50zł przy zapisaniu rodzeństwa (zniżki nie łączą się).

W przypadku chęci otrzymania faktury, prośba o wysłanie maila na adres kontakt@byskating.com przed zrealizowaniem przelewu.

*Minimalna liczba uczestników w czasie jednego turnusu to 20 osób.
*W przypadku rezygnacji z półkolonii, zaliczki nie podlegają zwrotom.
*Szczegółowy plan półkolonii zostanie przesłany po zebraniu się grup.
*W przypadku braku możliwości zrealizowania półkolonii ze względu na obostrzenia sanitarne gwarantujemy zwrot pieniędzy.

OFERTA FIRST MINUTE:
Przy zapisach i wpłacie pełnej kwoty jednym przelewem do 20 maja, zniżka -100zł (cena łączna: 849zł za turnus). Oferta nie łączy się z pozostałymi zniżkami. 

DANE DO PRZELEWU:

 

• NAZWA ODBIORCY:
Fundacja chodź na rolki

 

• NUMER KONTA (MBANK)
09 1140 2004 0000 3202 8233 0146

 

• TYTUŁ PRZELEWU
“Rolkowe półkolonie Białystok 2023 – (imię i nazwisko uczestnika) – turnus (1,2)”

 

• ZALICZKA
(350zł do wpłaty w ciągu 7 dni od daty zapisu)
•  PEŁNA KWOTA
(949 zł do 15 czerwca 2023 r.)
 

KONTAKT W SPRAWIE PÓŁKOLNII:

Justyna Zdanuczyk
tel.: 668 462 853
e-mail: kontakt@byskating.com

ZAPISY ZAMKNIĘTE!