Przyjmij wyzwanie na rok 2022 i naucz się jeździć na rolkach pod okiem naszych doświadczonych instruktorów! Otwieramy zapisy do nowych grup rolkowych, które już w styczniu na własnej skórze przekonają się, dlaczego warto jeździć na rolkach i jak wiele możliwości daje nauka jazdy pod okiem naszych licencjonowanych instruktorów! Połącz przyjemne z pożytecznym i spróbuj swoich sił w nowej dyscyplinie sportowej. Jeśli chcesz wykorzystać zimowe wieczory na przygotowanie się do wiosennych wycieczek miejskimi ścieżkami, ten wpis jest dla Ciebie!

Ruszamy z kursami dla dzieci i dorosłych na poziomie pierwszych kroków oraz podstaw jazdy. Podczas kursu wprowadzimy Cię w świat ośmiu kółek, a dzięki sprawdzonym ćwiczeniom i efektywnym metodom nauczania sprawimy, że poczujesz się pewnie na rolkach. Nauczymy Cię poprawnej pozycji, przekładanki, zmiany kierunku jazdy, a także pojedziemy do przodu i do tyłu, nauczymy się jeździć na jednej nodze, hamować, skręcać, skakać i pokonywać najróżniejsze przeszkody! Posiadamy umiejętność uczenia nawet najbardziej opornych kursantów! Zapisz się już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Ta rekrutacja skierowana jest do dzieci w wieku 4-6 lat, które jeszcze nie trzymają samodzielnie równowagi na rolkach lub nigdy na nich nie jeździły oraz dzieci w wieku 7-12 lat i dorosłych (+16 lat), którzy poruszają się na poziomie podstawowym (samodzielnie utrzymują równowagę na rolkach i sprawnie poruszają się do przodu). Jeśli nie znajdziesz tu grupy, która odpowiada Ci pod względem poziomu jazdy, skontaktuj się z nami, a postaramy się zaproponować inną.

 

KIM JESTEŚMY?

Black & Yellow Skating to szkółka rolkowa w której nauczysz się zarówno podstaw jazdy, jak i poprawisz swoje dotychczasowe umiejętności pod okiem licencjonowanych instruktorów. Naszym celem jest zarażenie rolkową pasją wszystkich wokół. Dołącz do nas i sam się przekonaj, że jazda z nami to czysta przyjemność! Dowiedz się o nas więcej.

W JAKICH GRUPACH PROWADZIMY ZAJĘCIA?

Zajęcia dla dzieci prowadzone są w dwóch przedziałach wiekowych: 5-6 oraz 7–12 lat
Zajęcia dla dorosłych dostępne są dla osób powyżej 16 roku życia.

NA JAKICH POZIOMACH PROWADZIMY ZAJĘCIA?

Kurs z Pierwszych kroków dedykowany jest osobom, które jeszcze nie trzymają samodzielnie równowagi na rolkach lub nigdy na nich nie jeździły.

Kurs z Podstaw jazdy dedykowany jest osobom samodzielnie trzymającym równowagę na rolkach oraz potrafiącym sprawnie poruszać się do przodu.

Aby wziąć udział w zajęciach niezbędne są własne rolki, kask oraz komplet ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki.

KIEDY I GDZIE BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ ZAJĘCIA?

➜ GRUPA PINGWINKI, pierwsze kroki dla dzieci 4–6 lat (dla dzieci, które jeszcze nie trzymają samodzielnie równowagi na rolkach lub nigdy na nich nie jeździły)
TRWA REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA. START GRUPY ZOSTANIE PRZESUNIĘTY NA INNY TERMIN.
– piątki, 18:10 – 19:10
– instruktorka Justyna Zdanuczyk
– Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 (ul. Porzeczkowa 11)
PLANOWANY START: 14.01.2022 r.

➜ GRUPA ŻBIKI, podstawy jazdy dla dzieci 7-11 lat (dla dzieci samodzielnie trzymających równowagę na rolkach i sprawnie poruszających się do przodu)
REKRUTACJA DO GRUPY ZAKOŃCZONA. MOŻLIWOŚĆ ZAPISANIA SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ.
– niedziele, 13:00 – 14:00
– instruktor Jan Werda
– Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Kamienna 15
PLANOWANY START: 9.01.2022 r.

➜ GRUPA CZARNE KOJOTY podstawy jazdy dla dorosłych (dla osób samodzielnie trzymających równowagę na rolkach i poruszających się do przodu)
BRAK MIEJSC W GRUPIE. MOŻLIWOŚĆ ZAPISANIA SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ.
– soboty, 13:00 – 14:00
– instruktor Marek Wojdakowski
– Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Kamienna 15
PLANOWANY START: 8.01.2022 r.

ILE BĘDZIE TRWAŁ KURS?

Kursy rozpoczną się w styczniu 2022 r. i zakończą w czerwcu 2022 r. W naszej szkółce prowadzimy zajęcia w grupach na wielu różnych poziomach jazdy, więc jeśli po zakończeniu swojego kursu, będziesz chciał/a kontynuować naukę w grupie na wyższym poziomie, nie będzie z tym najmniejszego problemu!

JAKI JEST KOSZT KURSU?

140 zł za miesiąc (płatne za miesiąc z góry) lub 380 zł za 3 miesiące (płatne z góry).

KTO PROWADZI ZAJĘCIA W SZKÓŁCE?

Marek Wojdakowski – instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.
Jan Werda – instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.
Justyna Zdanuczyk – instruktorka z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.
Piotr Adamowicz – instruktor jazdy agresywnej
Poznajmy się!

KONTAKT W SPRAWIE KURSU:

Justyna Zdanuczyk
tel.: 668 462 853
e-mail: kontakt@byskating.com

ZAPISY:

O przebiegu rekrutacji poinformujemy po jej zakończeniu i z wszystkimi chętnymi skontaktujemy się na początku stycznia. Kliknij tutaj, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy.