Chcesz nauczyć się jeździć na rolkach albo poprawić swoje aktualne umiejętności? Nasi doświadczeni instruktorzy czekają na Ciebie! Otwieramy zapisy do nowych grup rolkowych, które już we wrześniu na własnej skórze przekonają się, dlaczego warto jeździć na rolkach i jak wiele możliwości daje nauka jazdy pod okiem licencjonowanego instruktora! Połącz przyjemne z pożytecznym i wykorzystaj jesień i zimę na przygotowanie się do wiosennych wycieczek miejskimi ścieżkami!

Ruszamy z kursami dla dzieci i dorosłych na poziomie pierwszych kroków oraz podstaw jazdy. Podczas kursu wprowadzimy Cię w świat ośmiu kółek, a dzięki sprawdzonym ćwiczeniom i efektywnym metodom nauczania sprawimy, że poczujesz się pewnie na rolkach. Nauczymy Cię poprawnej pozycji, przekładanki, zmiany kierunku jazdy, a także pojedziemy do przodu i do tyłu, nauczymy się jeździć na jednej nodze, hamować, skręcać, skakać i pokonywać najróżniejsze przeszkody! Posiadamy umiejętność uczenia nawet najbardziej opornych kursantów! Zapisz się już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Ta rekrutacja skierowana jest do dzieci w wieku 4-6 lat, które sprawnie poruszają się na rolkach i uczestniczyły już w naszych zajęciach, a także dzieci w wieku 7-12 lat i dorosłych (+16 lat), którzy chcą rozpocząć naukę od pierwszych kroków lub tych, którzy poruszają się już na poziomie podstawowym (samodzielnie utrzymują równowagę na rolkach i sprawnie poruszają się do przodu).
Jeśli nie znajdziesz tu grupy, która odpowiada Ci pod względem poziomu jazdy, zapisz się na listę rezerwową: KLIKNIJ TUTAJ.

KIM JESTEŚMY?

Black & Yellow Skating to szkółka rolkowa w której nauczysz się zarówno podstaw jazdy, jak i poprawisz swoje dotychczasowe umiejętności pod okiem licencjonowanych instruktorów. Naszym celem jest zarażenie rolkową pasją wszystkich wokół. Dołącz do nas i sam się przekonaj, że jazda z nami to czysta przyjemność! Dowiedz się o nas więcej.

W JAKICH GRUPACH PROWADZIMY ZAJĘCIA?

Zajęcia dla dzieci prowadzone są w dwóch przedziałach wiekowych: 5-6 oraz 7–12 lat
Zajęcia dla dorosłych dostępne są dla osób powyżej 16 roku życia.

NA JAKICH POZIOMACH PROWADZIMY ZAJĘCIA?

Kursy z Podstaw jazdy dedykowane są osobom samodzielnie utrzymującym równowagę na rolkach oraz potrafiącym sprawnie poruszać się do przodu.
Kursy z Pierwszych kroków dedykowane są osobom, które jeszcze nie trzymają samodzielnie równowagi na rolkach lub nigdy na nich nie jeździły.

Aby wziąć udział w zajęciach niezbędnę są własne rolki, kask oraz komplet ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki.
Uwaga, w związku ze zmianą regulaminu, podczas zajęć na salach gimnastycznych wymagamy zabezpieczenia wystających elementów rolek za pomocą wełnianych getrów, ocieplaczy lub specjalnych ochraniaczy na rolki/wrotki.

KIEDY I GDZIE BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ ZAJĘCIA?

KURS DLA DZIECI:

Jaskółki – pierwsze kroki dla dzieci 7-12 lat, soboty, godz. 12:00 – 13:00, ZSP4 ul. Porzeczkowa 11, instruktor Piotr Adamowicz (start kursu 3 września)

Sikorki – pierwsze kroki dla dzieci 7-12 lat, niedziele, godz. 12:00 – 13:00, SP5 ul. Kamienna 15, instruktor Jan Werda (start kursu 4 września)

Wróbelki – podstawy jazdy dla dzieci 7-12 lat, niedziele, godz. 13:00 – 14:00, SP5 ul. Kamienna 15, instruktor Jan Werda (start kursu 4 września) – BRAK MIEJSC

Pingwinki – kontynuacja kursu wyłącznie dla kursantów, którzy ukończyli kurs na poziomie PIERWSZYCH KROKÓW – podstawy jazdy dla dzieci 4-6 lat, środy, godz. 17:30 – 18:30, ZSP4 ul. Porzeczkowa 11, instruktorka Justyna Zdanuczyk (start kursu 5 października)

KURS DLA DOROSŁYCH:

Żółte Sokoły – podstawy jazdy dla dorosłych, wtorki, godz. 17:00 – 18:00, kryty parking Stadionu Miejskiego, Słoneczna 1, instruktor Marek Wojdakowski (start kursu 6 września) – BRAK MIEJSC

Żółte Dziki – podstawy jazdy dla dorosłych, środy, godz. 17:00 – 18:00, kryty parking Stadionu Miejskiego, Słoneczna 1, instruktor Marek Wojdakowski (start kursu 7 września) – BRAK MIEJSC

Żółte Pantery – pierwsze kroki dla dorosłych, soboty, godz. 13:00 – 14:00, ZSP4 ul. Porzeczkowa 11, instruktor Piotr Adamowicz (start kursu 3 września)

Żółte Krokodyle – podstawy jazdy dla dorosłych, niedziele, godz. 14:00 – 15:00, SP5 ul. Kamienna 15, instruktor Jan Werda (start kursu 4 września) – BRAK MIEJSC

MINIMALNE UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRE NALEŻY POSIADAĆ W MOMENCIE DOŁĄCZENIA NA KURS Z PODSTAW JAZDY:

KURS DLA DZIECI:

KURS DLA DOROSŁYCH:

JAKI JEST KOSZT KURSU?

150 zł za miesiąc (płatne za miesiąc z góry) lub 420 zł za 3 miesiące (płatne z góry).

ILE BĘDZIE TRWAŁ KURS?

Kursy rozpoczną się we wrześniu 2022 r. i zakończą w czerwcu 2022 r. W naszej szkółce prowadzimy zajęcia w grupach na wielu różnych poziomach jazdy, więc jeśli po zakończeniu swojego kursu, kursant będzie chciał kontynuować naukę w grupie na wyższym poziomie, nie będzie z tym najmniejszego problemu!

KTO PROWADZI ZAJĘCIA W SZKÓŁCE?

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają licencję instruktora jazdy na rolkach wydaną przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich.
Poznajmy się!

KONTAKT W SPRAWIE KURSU:

Justyna Zdanuczyk
tel.: 668 462 853
e-mail: kontakt@byskating.com

ZAPISY ZBIERAMY DO PONIEDZIAŁKU
29 SIERPNIA 2022 R.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Z wszystkimi chętnymi skontaktujemy się po zakończeniu rekrutacji.

PRZYDATNE LINKI: