WAKACJE 2024 mogą na długo pozostać w pamięci Twojego dziecka! Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju półkolonie na rolkach, gdzie nie ma czasu na nudę i marnowanie czasu. Wypełniamy jakościowo czas aż po brzegi, aby każde dziecko wracając do domu było pewne, że rozwija swoją pasję, miało dobre wspomnienia i czuło się w pełni zaopiekowane. Jeśli szukasz pomysłu na urozmaicenie czasu wolnego Twojej pociechy w trakcie wakacji, to już dziś zarezerwuj miejsce na ROLKOWYCH PÓŁKOLONIACH w szkółce rolkowej Black & Yellow Skating. Na zapisy czekamy do 9 sierpnia. Uprzedzamy, że ze względu na dużą liczbę zainteresowanych, LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Nasze rolkowe półkolonie mają na celu rozwinięcie rolkowych umiejętności każdego dziecka, bez względu na aktualny poziom jazdy. Chcemy pokazać, że jazda na rolkach daje naprawdę wiele możliwości. To aktywność, która nie tylko świetnie uzupełnia czas wolny i dostarcza codziennej dawki ruchu, ale daje możliwość do poznania wspaniałych osób, startowania w zawodach czy dołączenie do naszej sekcji rolkowej w roku szkolnym. Wprowadzamy dzieci w świat ośmiu kółek z mocnym naciskiem na dbanie o bezpieczeństwo, poprawiamy ich umiejętności motoryczne i doskonalimy jazdę na rolkach z naciskiem na staranność wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Każda lekcja to połączenie elementów gier i zabaw oraz rywalizacji, które kształtują równowagę, szybkość i płynność jazdy, poprawiają koordynację ruchową oraz uczą swobodnego poruszania się na rolkach. Przed nami trzy pięciodniowe turnusy w dniach 1 – 5 lipca, 8 – 12 lipca, 26 – 30 sierpnia. Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 16:00, wyżywienie (drugie śniadanie, obiad), ubezpieczenie NNW oraz mnóstwo atrakcji! Przed nami codzienne zajęcia rolkowe na sali gimnastycznej w dwóch blokach z podziałem na grupy poziomowe (pierwsze kroki, podstawy jazdy, poziom ponadpodstawowy), warsztaty z budowy i serwisowania rolek, zajęcia DIY z malowania bawełnianych toreb, wycieczka do parku trampolin Jumper oraz Planetarium, projekcje inspirujących filmików rolkowych, minizawody z medalami i niezapomniana rolkoteka.

 

 

• TERMIN:
1 – 5 lipca (I turnus)

lub 8 – 12 lipca (II turnus) – BRAK MIEJSC NA I i II TURNUS
26 – 30 sierpnia (III turnus) 
Opieka w godzinach 7:30 – 16:00.

 

• MIEJSCE: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Porzeczkowa 11 Białystok

 

• WYŻYWIENIE: drugie śniadanie + obiad.

 

• WIEK UCZESTNIKÓW: 7-13 lat (roczniki 2011-2017)

 

• CENA: 999zł. Cena za jeden turnus obejmuje wszystkie atrakcje, ubezpieczenie NNW, wyżywienie, bilety wstępu oraz koszty przejazdów.

 

• ZAPISY do 9 sierpnia 2024 r. lub wyczerpania miejsc

W naszym rolkowym rozkładzie jazdy przewidujemy naukę pod okiem trzech instruktorów z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Podczas treningów dzieci zostaną podzielone na trzy grupy zajęciowe, a poziom zajęć zostanie dopasowany do ich umiejętności:

 

  • PIERWSZE KROKI (poprawna pozycja, bezpieczny upadek, jazda do przodu, skręcanie,)
  • PODSTAWY JAZDY (pokonywanie prostych przeszków, podstawy skoków, hamowanie pługiem, przekładanka, jazda do tyłu)
  • DOSKONALENIE JAZDY (jazda na jednej nodze, hamowanie t-stop, doskonalenie skoków, podstawowe triki slalomowe, zmiana kierunku jazdy).

Podczas każdego dnia półkolonii wymagane są własne rolki z odkręconym hamulcem oraz ocieplaczami zabezpieczającymi wystające elementy rolki, kask oraz zestaw ochraniaczy na łokcie, kolana i nadgarstki.

NASI INSTRUKTORZY:

Natalia Małyszko

Jan Werda

Justyna Zdanuczyk instruktorka jazdy na rolkach Black & Yellow Skating

Justyna Zdanuczyk

Marek Wojdakowski instruktor jazdy na rolkach Black & Yellow Skating

Marek Wojdakowski

Zobacz, jak bawiliśmy się podczas poprzednich Rolkowych Półkolonii!

Rolkowe Półkolonie 2023 – II turnus 10-14 lipca

Rolkowe Półkolonie 2023 – I turnus 3-7 lipca

Rolkowe Półkolonie 2022 – II turnus, 18-22 lipca
Rolkowe Półkolonie 2022 – I turnus, 4-8 lipca

Rolkowe Półkolonie 2021 – II turnus, 12-16 lipca
Rolkowe Półkolonie 2021 – I turnus, 5-9 lipca

Gwarancją zarezerwowania miejsca podczas półkolonii jest wysłanie zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się na dole strony oraz wpłata zaliczki w wysokości 400zł w ciągu 7 dni od daty zapisu oraz pełnej kwoty do 14 czerwca 2024 r. ZNIŻKA -50zł dla kursantów Black & Yellow Skating oraz -50zł przy zapisaniu rodzeństwa (zniżki nie łączą się).

W przypadku chęci otrzymania faktury, prośba o wysłanie maila na adres kontakt@byskating.com przed zrealizowaniem przelewu.

*Minimalna liczba uczestników w czasie jednego turnusu to 20 osób.
*W przypadku rezygnacji z półkolonii, zaliczki nie podlegają zwrotom.
*Szczegółowy plan półkolonii zostanie przesłany po zebraniu się grup.
*W przypadku braku możliwości zrealizowania półkolonii ze względu na obostrzenia sanitarne gwarantujemy zwrot pieniędzy.

OFERTA FIRST MINUTE

Przy zapisach i wpłacie pełnej kwoty jednym przelewem do 15 kwietnia 2024, zniżka -100zł (cena łączna: 899 zł za turnus). Oferta nie łączy się z pozostałymi zniżkami.

DANE DO PRZELEWU:

 

• NAZWA ODBIORCY:
Fundacja chodź na rolki

 

• NUMER KONTA (MBANK)
09 1140 2004 0000 3202 8233 0146

 

• TYTUŁ PRZELEWU
“Rolkowe półkolonie Białystok 2024 – (imię i nazwisko uczestnika) – turnus (1,2)”

 

• ZALICZKA
(400zł do wpłaty w ciągu 7 dni od daty zapisu)
•  PEŁNA KWOTA
(999 zł do 9 sierpnia 2024 r.)
 

KONTAKT W SPRAWIE PÓŁKOLNII:

Marek Wojdakowski
tel.: 510 632 947
e-mail: kontakt@byskating.com